Реклама

Этот сайт создан в 2016 году и освещает опыт лучших аграрных компаний в сегменте рынка сельхозтехники.

Аудитория сайта - это фермеры, технологи, инженеры и директора агрохолдингов, которые управляют миллионными активами, ищут инновационные решения для внедрения новых технологий и использования современной сельхозтехники в своих фермерских хозяйствах. 

Мы предлагаем баннерное размещение для вашей рекламной кампании. Баннерное размещение на сайте возможно с брендированием страниц сайта, размещением верхнего баннера TOP 960х100, баннера Premium 300x600, а также размещением рекламного новостного контента в разделе Новости. Если для вашей рекламной кампании требуется индивидуальное размещение, мы можем рассмотреть и предложить вам нужное рекламное место на нашем сайте.

Присылайте свой запрос на размещение рекламы на наш эл.адрес web.technikazerno@gmail.com и мы вышлем вам наше предложение.

 

 

Агротехника Украины - журнал про технологии техники для сельского хозяйства

Сільське господарство як базис агропромислового комплексу кожної держави, розвивається з наданням максимуму уваги з боку уряду і приватних осіб. На сторінках нашого спеціалізованого журналу, представлена перевірена редакторами та корисна інформація для фермерів і інженерів, агрономів і керівників агропромислових комплексів, описується агротехніка й особливості застосування сільгосптехніки.

Для передплатників і відвідувачів: корисні дані на сторінках онлайн-журналу

Орієнтуючись на використання передових та інноваційних технологій і підвищення зручності пошуку інформації в інтернет-просторі, наш журнал створений для досвідчених і початківців фахівців

  • на сторінках онлайн-журналу публікується перевірена інформація про сільськогосподарських машинах і агротехніку, оновлення на ринку і новини від виробників;
  • інтернет-ресурс відкриває доступ до корисних і ретельно обробленим, відібраним даних, які необхідні для підвищення ефективності ведення сільського господарства;
  • тематичне розмаїття публікованих матеріалів і адаптований інтерфейс ресурсу допомагає швидко і в доступному форматі отримати доступ до необхідної інформації.

Опубліковані матеріали доповнюються фотографіями та містять перевірені, достовірні дані й зберігаються в архіві.

Користувачі та відвідувачі, рекламодавці й працюють в агропромисловому комплексі можуть оформити безкоштовну передплату і співпрацювати з нашим журналом. Ми працюємо для людей, зацікавлених в розвитку АПК, які прагнуть до підвищення ефективності й прибутковості власного бізнесу!