Тест-драйв

Рубрика Тест-драйвы не даром пользуется популярностью у читателей журнала «Зерно». Практические демонстрации работы сельскохозяйственной техники в разных хозяйствах, неоднородных почвенно-климатических условиях и тем более на непохожих странах, континентах позволяет аграриям лучше понимать ее пригодность к конкретным условиям своих хозяйств. Статьи авторитетных отечественных специалистов отрасли Андрея Твердохлеба, компания «Агромир», Андрея Воробйова, «Грейн Пленз», Вадима Андрущака, «Пёттингер Украина», Виктора Сыча, «Кун-Украина», Валерия Кремсала, Vaderstad, Виктора Погорелого, УкрЦВТ, Сергея Карабиньоша, НУБиП, позволят читателям разобраться во всех тонкостях практического испытания машин и агрегатов в полевых условиях.

Принципиальным моментом есть подача материалов о тестировании техники как в холдингах, так и небольших фермерских хозяйствах. Аграрии найдут для себя нужную информации о том, как работает техника на больших площадях и маленьких предприятиях, увидят проблемы и преимущества разных моделей многих производителей.

Агротехника Украины - журнал про технологии техники для сельского хозяйства

Сільське господарство як базис агропромислового комплексу кожної держави, розвивається з наданням максимуму уваги з боку уряду і приватних осіб. На сторінках нашого спеціалізованого журналу, представлена перевірена редакторами та корисна інформація для фермерів і інженерів, агрономів і керівників агропромислових комплексів, описується агротехніка й особливості застосування сільгосптехніки.

Для передплатників і відвідувачів: корисні дані на сторінках онлайн-журналу

Орієнтуючись на використання передових та інноваційних технологій і підвищення зручності пошуку інформації в інтернет-просторі, наш журнал створений для досвідчених і початківців фахівців

  • на сторінках онлайн-журналу публікується перевірена інформація про сільськогосподарських машинах і агротехніку, оновлення на ринку і новини від виробників;
  • інтернет-ресурс відкриває доступ до корисних і ретельно обробленим, відібраним даних, які необхідні для підвищення ефективності ведення сільського господарства;
  • тематичне розмаїття публікованих матеріалів і адаптований інтерфейс ресурсу допомагає швидко і в доступному форматі отримати доступ до необхідної інформації.

Опубліковані матеріали доповнюються фотографіями та містять перевірені, достовірні дані й зберігаються в архіві.

Користувачі та відвідувачі, рекламодавці й працюють в агропромисловому комплексі можуть оформити безкоштовну передплату і співпрацювати з нашим журналом. Ми працюємо для людей, зацікавлених в розвитку АПК, які прагнуть до підвищення ефективності й прибутковості власного бізнесу!