Как аграрии MILLER «обули»

ТЕГИ:

Владимир Набок

 

Среди всего ряда сельхозтехники, представленной на семинаре по современному земледелию в агрофирме «Дружба» Днепропетровской области, самодельные щитки из листового оцинкованного железа на опрыскивателе Miller бросались в глаза первыми. Щитки были сделаны надежно, видно, с расчетом на пожизненное использование вместе с опрыскивателем.

Щитки не нужны, если опрыскивать низкорослые посевы. Но если работать по подсолнечнику или кукурузе, рост которых достигает размера колеса опрыскивателя, со щитками все-таки лучше. Головки подсолнечника, метелки и початки кукурузы попадают в зазор между крутящимся колесом и стойкой колеса - и стебля нет. Суперсовременный агрегат банально «шаткует» стебли.

Вот в агрофирме и сделали Міller’у технический апгрейд. Внешняя эстетика инженеров особо не волновала, на каждом из колес установили щитки разной формы и конфигурации. Верх переднего левого колеса укрыт почти полностью со всех сторон, а на заднем правом защитное покрытие и щитком назвать трудно. Тем не менее свою основную функцию щитки самоходного опрыскивателя выполняют безукоризненно на всех четырех колесах, предохраняя часть урожая от беспричинных потерь.

Фото 1. Как аграрии MILLER обули

Фото 2. Как аграрии MILLER обули

 

Агротехника Украины - журнал про технологии техники для сельского хозяйства

Сільське господарство як базис агропромислового комплексу кожної держави, розвивається з наданням максимуму уваги з боку уряду і приватних осіб. На сторінках нашого спеціалізованого журналу, представлена перевірена редакторами та корисна інформація для фермерів і інженерів, агрономів і керівників агропромислових комплексів, описується агротехніка й особливості застосування сільгосптехніки.

Для передплатників і відвідувачів: корисні дані на сторінках онлайн-журналу

Орієнтуючись на використання передових та інноваційних технологій і підвищення зручності пошуку інформації в інтернет-просторі, наш журнал створений для досвідчених і початківців фахівців

  • на сторінках онлайн-журналу публікується перевірена інформація про сільськогосподарських машинах і агротехніку, оновлення на ринку і новини від виробників;
  • інтернет-ресурс відкриває доступ до корисних і ретельно обробленим, відібраним даних, які необхідні для підвищення ефективності ведення сільського господарства;
  • тематичне розмаїття публікованих матеріалів і адаптований інтерфейс ресурсу допомагає швидко і в доступному форматі отримати доступ до необхідної інформації.

Опубліковані матеріали доповнюються фотографіями та містять перевірені, достовірні дані й зберігаються в архіві.

Користувачі та відвідувачі, рекламодавці й працюють в агропромисловому комплексі можуть оформити безкоштовну передплату і співпрацювати з нашим журналом. Ми працюємо для людей, зацікавлених в розвитку АПК, які прагнуть до підвищення ефективності й прибутковості власного бізнесу!