Почвоподготовка

В разделе найдете информацию про особенности использования минимальных технологий, уменьшения эрозии почвы и сохранение ее плодородного потенциала. Наши авторы одними из первых в Украине начали и потом расширили знания о технологии полосовой обработки почвы или strip-till. Именно с легкой руки редакторов и авторов журнала «Зерно» эта забытая технология почвообработки снова вернулась на отечественные поля.

Компакторы или техника для обработки почвы, которая совмещает в себе несколько технологических операций, также в центре нашего внимания. Анализ возможностей компакторов, их преимущества и предназначение для конкретных почв, сельхозкультур – циклы наших статей, новостей и репортажей с хозяйств, где они используются, позволяют аграриям делать выводы о целесообразности в конкретных условиях.

Редакция журнала постоянно углубляет тему обработки почвы, акцентируя внимание читателей на всех ее аспектах – от качества конструктивных решений орудий до возможности, одновременного с обработкой почвы, максимально эффективного внесения удобрений в нужное время только в определённые пласты грунта.

Хотя наш журнал много внимания уделяет безплужной технологии обработки почвы, но забывать плуги тоже не собираемся. Виктор Сыч, Патрик Бессон, Франц-Георг фон Буссе рассказывают на наших страницах о том, как лучше и продуктивнее использовать плуги.

Агротехника Украины - журнал про технологии техники для сельского хозяйства

Сільське господарство як базис агропромислового комплексу кожної держави, розвивається з наданням максимуму уваги з боку уряду і приватних осіб. На сторінках нашого спеціалізованого журналу, представлена перевірена редакторами та корисна інформація для фермерів і інженерів, агрономів і керівників агропромислових комплексів, описується агротехніка й особливості застосування сільгосптехніки.

Для передплатників і відвідувачів: корисні дані на сторінках онлайн-журналу

Орієнтуючись на використання передових та інноваційних технологій і підвищення зручності пошуку інформації в інтернет-просторі, наш журнал створений для досвідчених і початківців фахівців

  • на сторінках онлайн-журналу публікується перевірена інформація про сільськогосподарських машинах і агротехніку, оновлення на ринку і новини від виробників;
  • інтернет-ресурс відкриває доступ до корисних і ретельно обробленим, відібраним даних, які необхідні для підвищення ефективності ведення сільського господарства;
  • тематичне розмаїття публікованих матеріалів і адаптований інтерфейс ресурсу допомагає швидко і в доступному форматі отримати доступ до необхідної інформації.

Опубліковані матеріали доповнюються фотографіями та містять перевірені, достовірні дані й зберігаються в архіві.

Користувачі та відвідувачі, рекламодавці й працюють в агропромисловому комплексі можуть оформити безкоштовну передплату і співпрацювати з нашим журналом. Ми працюємо для людей, зацікавлених в розвитку АПК, які прагнуть до підвищення ефективності й прибутковості власного бізнесу!